Ostatni weekend wakacji w Aquaparku

To ostatni juz weekend wakacji. Warto go spędzić nad wodą. W Aquparku jak zwykle przygotowano dodatkowe atrakcje. Będzie uroczyste otwarcie nowej sauny ziemnej, pokaz taneczny z niezwykłymi efektami świetlnymi, w niedziele zaś pokazy ratownictwa wodnego z nauka pierwszej pomocy. Na deser plenerowe widowisko familijne w Bajkobusie w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru Lalek. 

 • aquapark wrocław wakacje


sobota 29 sierpnia

 • godz. 15.00 – Uroczyste otwarcie sauny Korsu

Sauna Korsu to pierwsza we Wrocławiu zewnętrzna sauna ziemna, wyposażona w klimatyczny kominek opalany drewnem. W języku fińskim „korsu” oznacza po prostu ziemiankę.
W związku z oddaniem jej do użytku zaplanowano dla gości specjalny program ceremonii zapachowych. Ceremonie w ramach otwarcia będą wykonywane w sobotę od 15.00 oraz w niedzielę do 15.00.

 • godz. 21.00 – ROBOTY LEDOWE

  Pokaz taneczny w wykonaniu zespołu Led Show. Spektakularne kostiumy świetlne tworzą niepowtarzalny efekt wizualny.

  Kierunek =>  baseny zewnętrzne, kompleks Basenów Rekreacyjnych

niedziela 30 sierpnia

 • godz. 10.00 -17.00 – DZIEŃ RATOWNICTWA WODNEGO

Jak zachowywać się na wodą? Jak udzielić pierwszej pomocy? Co trzeba wiedzieć, by zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych? Będzie się można tego dowiedzieć się podczas pokazów, warsztatów i zabaw prowadzonych przez zespół ratowników wodnych i medycznych Aquaparku Wrocław oraz z Centrum Ratownictwa Specjalistycznego Triage.

W programie:

 • Gry i zabawy dla dzieci
 • Zwiedzanie karetki pogotowia
 • Prezentacje zasad udzielania pierwszej pomocy
 • Spotkania z ratownikami medycznymi i wodnymi
 • Prezentacje sprzętu ratowniczego
 • Godz.14.00 – BAJKOBUS (Wrocławski Teatr Lalek)

„Tesla vs. Edison”, czyli z prądem lub pod prąd

Artyści z Wrocławskiego Teatru Lalek zagrają dla aquaparkowej publiczności familijne widowisko plenerowe w Bajkobusie. Naładowany pozytywną energią spektakl grany ze sceny Bajkobusu, na potrzeby przedstawienia przerobionego na pionierski wóz transmisyjny – Elektrobus. 

TESLA vs EDISON to trzymająca w napięciu opowieść osadzona w industrialnych realiach początków XX wieku – oparta na faktach historia zaciętej rywalizacji dwóch wielkich wynalazców o prymat w dziedzinie elektryczności.

Kierunek => Plac przed wejściem głównym

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

AQUA FITNESS DLA KAŻDEGO

Przez całe wakacje codzienne zajęcia aqua fitness, które odbywają się o każdej pełnej godzinie (pomiędzy godz. 10.00 – 17.00). 

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

Konkurs na wejściówki do Aquaparku

Zgłoś uwagę