152
Rozkład jazdy autobusu 152, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Ślusarska
Słupek: 11746
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 152
152
Blacharska
Zajezdnia Obornicka
-
Przystanek - FATSprawdź proponowane przesiadki na inne linie FAT Czas przejazdu 11'
-
Przystanek - KońcowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Końcowa Czas przejazdu 14'
-
Przystanek - TrawowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Trawowa Czas przejazdu 19'
-
Przystanek - TyrmandaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tyrmanda Czas przejazdu 24'
-
Przystanek - NowodworskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowodworska Czas przejazdu 34'