wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Beach break zimą? Zobacz, gdzie odpoczniesz na plaży z wylotem z Wrocławia [TERMINY, CENY LOTÓW]

Wypoczynek nad Morzem Śródziemnym i spacery brzegiem Atlantyku? To brzmi, jak idealny pomysł na zimowy beach break z Wrocławia. Gdzie można odpocząć od chłodu i zaczerpnąć słońca lecąc z Wrocławia? Sprawdźcie propozycje z wrocławskiego lotniska!

Reklama

Spacer i zdjęcie na Diamentowej Plaży to marzenie niejednego instagramera. Tak samo jak kąpiel w morzu niedaleko Skały Afrodyty, z którego - według mitologii - zrodziła się grecka bogini miłości. Zima to idealna pora, by pomyśleć o małej przerwie i zregenerować siły przed nadejściem wiosny. Beach breaki w południowej części Europy, a także na klimatycznej Islandii to dobry pomysł na krótki odpoczynek jeszcze w styczniu lub lutym.

– Pasażerowie z Wrocławia stawiają obecnie na krótkie, ale częste wyjazdy, by odpocząć i chociaż przez chwilę naładować baterie w południowym słońcu. Sprzyja temu zarówno nasza oferta, jak i rozkład lotów, który umożliwia wyloty okołoweekendowe – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Zobaczcie, gdzie zimą 2023 możecie udać się z Wrocławia samolotem. Wystarczy kliknąć w galerię zdjęć. Ceny biletów obowiązujące w dniu 23 stycznia 2023 r.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl