Dźwięki natury, kolory architektury. Eko mural dla Firleja

Dźwięki natury, kolory architektury. Eko mural dla Firleja

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych w wieku 14-20 lat do udziału w naszym muralowym projekcie! 23 sierpnia – 8 września konkurs na koncepcję (werbalną, jako opis, lub wizualną, jako szkic) muralu; 4 września, 10.00-14.00, warsztat dla młodzieży z Gosią Kulik; zapisy: firlejwkontakcie@gmail.com 11 września – konsultacje projektu muralu z osobą, której projekt zwycięży w konkursie; 17-19 września, 10.30-15.30 malowanie muralu przez artystkę wraz ze zwycięzcą konkursu.

19 września uroczyste zakończenie o godzinie 16.00. Twórcze warsztaty skierowane do młodzieży w wieku poświęcone będą projektowaniu, kompozycji i pracy z kolorem, dlatego poza kreatywnym wykorzystaniem czasu, mogą też pomóc uczestni(cz)kom przygotować pracę na konkurs na koncepcję muralu. Mural powstanie wraz z autorem/autorką wybranego projektu i zostanie namalowany za pomocą farb fotokatalitycznych, ekologicznych, antysmogowych. Mural pokryje wejście do Firleja.

Zapisy: firlejwkontakcie@gmail.com Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Tytuł projektu Gosi Kulik ma kierować osoby biorące udział w konkursie w stronę inspiracji dźwiękami zaczerpniętymi z natury i przełożenia ich na język malarstwa.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021

Lokalizacja

Klub Firlej – Ośrodek Działań Artystycznych

Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Komentarze