Ferie na sportowo – treningi judo online

Ferie na sportowo – treningi judo online

KS Judo Tigers na czas ferii zimowych przeniósł swoją działalność do sieci. Treningi judo dla dzieci prowadzone są w serwisie YouTube w formie transmisji na żywo. Dostęp do materiałów jest darmowy.

Judo Tigers to jeden z największych klubów judo w województwie dolnośląskim. Na co dzień trenuje w nim blisko 700 młodych zawodników i zawodniczek.

W związku z sytuacją pandemiczną zajęcia w czasie ferii zimowych zostały przeniesione do świata wirtualnego. Treningi odbywają się w każde środy i piątki od godz. 16.30 na kanale YT wrocławskiego klubu.  

Zajęcia w formie online będą prowadzone o wyznaczonych porach do końca ferii zimowych, jednak w zależności od sytuacji epidemicznej istnieje możliwość ich przedłużenia o kolejne tygodnie. Osoby, które w danym dniu nie będą uczestniczyć w treningu na żywo mogą obejrzeć go z odtworzenia. 

Zapis wszystkich zajęć dostępny jest na kanale YouTube Judo Tigers. Znajdziemy tam również rozmowy z ciekawymi postaciami ze świata judo, poradniki judoki czy gry i zabawy dla dzieci.

Lokalizacja

Wydarzenie online

 Wrocław

Komentarze