Festiwal Kawy i Czekolady 2022

Festiwal Kawy i Czekolady 2022

To data, którą w swoim kalendarzu powinni zapisać wszyscy smakosze kawy i fani słodkości. Właśnie wtedy odbędzie się Festiwal Kawy i Czekolady.

 Na odwiedzających kawoszy będą czekać setki litrów kawy z różnych zakątków świata, prezentowane przez lokalne kawiarnie jak i palarnie z Polski. Będzie można skosztować tych pyszności na miejscu, ale również zakupić ziarna i świeżo mieloną kawę do domu. Nie zabraknie też stoisk, na których znajdziecie różnego rodzaju kawowe akcesoria i dodatki.

A jeśli Twój kompan nie jest sympatykiem kawy, nic straconego, zabierz go ze sobą. Będzie mógł ugasić pragnienie aromatycznymi herbatami, które również znajdziecie na tym wydarzeniu  Jednak przepyszne napoje to niejedyne rzeczy, które znajdziecie 22 i 23 stycznia. Mamy też dla Was coś, co idealnie pasuje do świeżo parzonej kawą czy herbaty – słodycze.

Ciastka, ciasteczka, przepyszne wypieki, lody… Wszystko, czego potrzebuje każdy łasuch w jednym miejscu  czekolada gorzka, deserowa, mleczna, biała a może różowa czy z dodatkami? Z pewnością każdy czekoladożerca znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja

Hala IASE

Wystawowa 1,  Wrocław

Komentarze