Dzień Trójkąta 2021

Dzień Trójkąta 2021

Przed nami kolejna odsłona Dnia Trójkąta!  Wielkie święto Przedmieścia Oławskiego tym razem obchodzić będziemy na pożegnanie wakacji – na osiedlu spotkamy się w sobotę 28 sierpnia.

  To już piąty rok wspólnego świętowania – dotychczas odkrywaliśmy nieznane zakamarki osiedla, jego architekturę i przyrodę, a nawet poznaliśmy Trójkąt od kuchni  Teraz nadszedł czas na zapoznanie się bliżej z najważniejszymi postaciami związanymi z Przedmieściem Oławskim! 

Uczestnicy wydarzenia poznają  poznamy osoby, które obecnie działają i współtworzą życie na Trójkącie   Odkryjemy też historie artystów, rzemieślników, przedsiębiorców i naukowców, którzy kiedyś zamieszkiwali osiedle.   

Obchody tradycyjnie rozpoczniemy sąsiedzkim śniadaniem w Parku na Niskich Łąkach 🍽️ A potem przez cały dzień czeka nas moc atrakcji!   Pójdziemy na cztery spacery z przewodnikami, spotkamy się na warsztatach i zajęciach dla dużych i małych, stworzymy osiedlowe pocztówki, zagramy w bule, odkryjemy legendy Trójkąta, a wieczorem zatańczymy w parku – krótko mówiąc, będzie się działo!   Zapiszcie sobie datę w kalendarzach i 28 sierpnia widzimy się na Trójkącie.

Lokalizacja

Centrum na Przedmieściu

Prądzyńskiego 39A,  Wrocław

Komentarze