Spotkanie z Inessą Kim - specjalistką kuchni koreańskiej

Spotkanie z Inessą Kim – specjalistką kuchni koreańskiej

31.07.2021 od 12:00 w Chingu - Korean BBQ gościć będzie Inessa Kim – szefowa kuchni, autorka książek kulinarnych, uczestniczka programu TOP CHEF oraz konkursu „Gotuj o wszystko”. 

Organizatorzy zaparaszają na Bujwida 25 w ostatnią sobotę lipca  – będziecie mogli zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie z Inessą, pogadać o kuchni koreańskiej i kupić jej książkę „Koreański ferment”. A przy okazji wrzucić coś na ząb z naszego menu. 

Kim jest Inessa?

„Etniczna Koreanka urodzona i wychowana w Kazachstanie. Brała udział w konkursie Dzień Dobry TVN „Gotuj o wszystko”, była uczestniczką drugiej edycji programu kulinarnego TOP CHEF (Polsat), gotowała jako gość w programie TVP2 „Pytanie na Śniadanie”. 

Lubi dzielić się wiedzą i szkolić innych. Od 2013 roku prowadzi warsztaty kulinarne zarówno dla amatorów, jak i zawodowych kucharzy (Grand Hotel Mercure w Poznaniu, Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach). 
W 2014 roku wydała edukacyjną kulinarną grę planszową dla dzieci „Królewski Kucharz”, która uczy podstaw gotowania i języka angielskiego. Jest autorką książki “Koreański Ferment” z przepisami na orientalne kiszonki.

Lokalizacja

CHINGU - Korean BBQ

Bujwida 25,  Wrocław

Komentarze