Give me the Power na Stadionie Wrocław

Give me the Power na Stadionie Wrocław

Największe festiwale na największym ekranie w Europie. 4 lipca na membranie Stadionu Wrocław wyświetlone zostaną filmy ze znanych festiwali muzycznych a na żywo na esplanadzie grać będą DJ’e – Hubertus, Alex, Hazel i onTune. Wszystko będzie można obejrzeć i wysłuchać bez wysiadania z samochodu.

Na największym ekranie kinowym w Europie, którego powierzchnia to 1590m2 metrów,  oglądać będzie można relacje m.in. z festiwali Dreamstate, Tranceformations,  Euforia, Don’t Let Daddy Know, Heartbeat i  The Harbour of Heaven. To wielkie wydarzenia muzyki elektronicznej, które w ubiegłych latach przyciągały wielotysięczne tłumy fanów. W tym roku, ze względu na pandemię, zostały odwołane lub przełożone. Wizyta na Stadionie Wrocław w pierwszy lipcowy weekend pozwoli jednak poczuć atmosferę tych imprez.

Całości, oprócz DJ’ów, dopełnią wizualizacje video, pokazy laserowe oraz efekty świetlne. Przygotuje je partner technologiczny kina na Stadionie Wrocław –Visual Sensation i firma Clockwork z Poznania.

Informacje dla gości

Bilety można kupić wyłącznie on-line na stronie abilet.pl. Wjazd na imprezę możliwy jest tylko dla samochodów osobowych i odbywa się bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca.

  • Bilety sprzedawane są w 3 kategoriach cenowych – po 80, 120 i 160 złotych za samochód.
  • Dźwięk, podobnie jak w przypadku projekcji filmów, dostępny będzie po ustawieniu radia samochodowego na częstotliwość podaną przed rozpoczęciem imprezy.
  • Początek o 22.30.
  • Wjazd na teren imprezy będzie możliwy od godziny 20.30.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze