90–lecie Myszki Miki we Wroclavii (konkursy z nagrodami)

90-lecie Myszki Miki we Wroclavii

Przez niemal cały listopad wszyscy fani Myszki Miki będą mogli świętować we Wroclavii 90 lat zabawy, z jedną z najsłynniejszych rysunkowych postaci świata. Dla gości Wroclavii przygotowano specjalne konkursy z nagrodami.

W dniach 2-9 listopada we Wroclavii powstanie specjalny basen z kulkami. Wszystkie dzieci odwiedzające centrum będą mogły wziąć udział w zabawie „Znajdź Mikiego wśród kolorowych piłek”. Zadaniem uczestników będzie znalezienie w ciągu 60 sekund jednej kulki, która różni się od pozostałych. Wszyscy, którzy będą dostatecznie sprytni, otrzymają nagrodę w postaci opaski z uszami Mikiego lub bransoletki.

Kulkowy basen będzie czekał na najmłodszych na poziomie 0 Wroclavii, w pobliżu wejścia „Dąb”, w terminie 2-9 listopada, w godz. 12.00–20:00. Ukryty Miki (2-30 listopada) Fani Myszki Miki, także ci nieco starsi, będą mogli wziąć udział w innej emocjonującej grze, która polega na znalezieniu 9 naklejek z wizerunkiem Myszki, z każdego etapu jej niezwykłej kariery. Naklejki będą ukryte w różnych sklepach centrum handlowego. Do laureatów trafią nagrody: uszy Mikiego lub bransoletka.

Dodatkowo, wszyscy chętni będą mogli grać dalej i przygotować życzenia dla Mikiego. Na autorów najlepszych życzeń czekają ciekawe nagrody. Aby wziąć udział w zabawie „Ukryty Miki” i złożyć Myszce życzenia, należy odebrać specjalny formularz od jednej z hostess, które będą czekać na poziomie 0 Wroclavii, w pobliżu wejścia „Dąb”, w terminie 2-30 listopada, w godz. 12.00 – 20.00.

Lokalizacja

Centrum Handlowe Wroclavia

Sucha 1,  Wrocław

Komentarze