Muzyczny marzec w Przestrzeni Trzeciego Wieku – WCRS

Muzyczny marzec w Przestrzeni Trzeciego Wieku – WCRS

Spotkania muzyczne sprzyjają nawiązywaniu interakcji, zachęcają do wspólnego śpiewania, poprawiają nastrój i relacje z innymi, dlatego też w marcu w PTW będzie bardzo muzycznie.

11 marca o godz.16.00 w auli PTW odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet, który zainauguruje projekt Muzyka zbliża – Sobota ze swingiem, obejmujący cykl 8 koncertów. Pomysłodawcą i wykonawcą projektu jest Jarosław Zawartko (Jama-Art), który zaprasza do udziału różnych wykonawców.  

Droga do duszy

Kolejną muzyczną niespodzianką będzie, 17 marca  o godz.18.00, recital zespołu wokalno-instrumentalnego Nasza Grupa pt.: Droga do duszy. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną kompozycje własne oraz utwory znanych polskich wykonawców (m. in.: A. German, Z. Wodeckiego, S. Krajewskiego). Skład zespołu to profesjonalni muzycy z Polski i Ukrainy, których połączyła wspólna pasja. 

Wiosna jest kobietą

Pod koniec miesiąca powitamy muzycznie wiosnę a to za sprawą  Wrocławskiego Chóru Seniora działającego przy Stowarzyszeniu Operetka Wrocławska, pod opieką Tomasza Maleszewskiego. Chór 28 marca o godz.16.30 wystąpi z programem pt. „Wiosna jest kobietą” a w repertuarze usłyszymy  m.in. piosenki ludowe. Wrocławski Chór Seniora został laureatem XII Wrocławskiego Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych w 2022 roku.

W Przestrzeni Trzeciego Wieku – Wrocławskiego Centrum rozwoju społecznego odbywają się również warsztaty umuzykalniające, spotkania chórów i zespołów wokalno-muzycznych.

Lokalizacja

Przestrzeń Trzeciego Wieku

pl. Solidarności 1/3/5,  Wrocław

Komentarze