Wielcy Nieobecni

Wielcy Nieobecni

Trio Michała Bobera, wrocławskiego wokalisty o świetnym głosie, docenionym m.in. przez jurorów The Voice of Poland, zaprezentuje własne jazzowe aranżacje utworów z repertuaru Wielkich Nieobecnych m.in. Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Agnieszki Osieckiej, Krzysztofa Krawczyka i wielu innych. Nastrojowy koncert pełen lirycznej zadumy i wspomnień nieść będzie również garść refleksji o tym, co w życiu naprawdę jest ważne.

Michał Bober - voc.; Tomasz Jędrzejewski – piano; Piotr Sypień - kontrabas

Michał Bober, wrocławski wokalista, laureat licznych konkursów wokalnych m.in. zdobywca I wyróżnienia w kategorii „Super Debiut" w koncercie Super Jedynek w głosowaniu widzów TVP podczas 48. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Reprezentował Polskę na Festiwalu New Wave w Jurmali na Łotwie.

Jest solistą w Opole Gospel Choir, z którym od 2003 roku m.in. towarzyszy polskim artystom podczas KFPP w Opolu. Założyciel i członek zespołu Soul City - ćwierćfinalisty II edycji programu X Factor. Uczestnik 11. edycji The Voice of Poland 2020, w którym dotarł do odcinków finałowych.

Lokalizacja

Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Stefanii Sempołowskiej 54A, 51-661 Wrocław

Komentarze