Koncert Operacja Grodno: Najpiękniejsze Piosenki O Miłości [online]

Koncert Operacja Grodno: Najpiękniejsze Piosenki O Miłości [online]

W imieniu całej grupy artystycznej Sceny pod Regałem mamy ogromny zaszczyt i wielką i przyjemność zaprosić Państwa na niepowtarzalny koncert pod tytułem: "Operacja Grodno: Najpiękniejsze Piosenki O Miłości"!

Artyści wrocławskiej Sceny pod Regałem postanowili stworzyć projekt, który ma być kontrą do otaczającej nas rzeczywistości. Jako grupa młodych, nieszablonowych twórców i wykonawców chcemy pokazać, że nawet w obecnym czasie można tworzyć wspaniałe koncerty, można cieszyć się muzyką i walczyć o naszą, ukochaną kulturę! Mimo wielu przeszkód i barier płyniemy naprzód z nadzieją na lepsze czasy w jak najbliższej przyszłości!

Zapraszamy Państwa na pokład naszego, muzycznego okrętu, by udać się w podróż po meandrach cudownych kompozycji o miłości, a tym razem okazja jest jeszcze wspanialsza, gdyż zacumujemy na Zamku Grodno przy jeziorze Bystrzyckim w gminie Walim!

Czekają Nas 2 wspaniałe wieczory koncertowe BEZPŁATNA TRANSMISJA odbędzie się na 10 kanałach w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube)

  1. Scena pod Regałem
  2. Wrocław. Wroclove
  3. Visit. Wroclaw
  4. Niesamowity Dolny Śląsk
  5. Niesamowity Wrocław
  6. Dolny Śląsk Travel
  7. OKiS Wrocław
  8. Zamek Grodno
  9. Hotel Maria Antonina
  10. Kawiarnia Literatka

Wystąpią artyści Sceny pod Regałem oraz goście specjalni. Zapraszamy do wspierania naszej inicjatywy, byśmy mogli zorganizować te święto muzyki na Zamku Grodno w jak najlepszej formie i w niezapomnianej atmosferze!

Dobrowolne wpłaty można uiszczać na naszej stronie na portalu ZRZUTKA.pl pod linkiem: https://zrzutka.pl/scena-pod-regalem-na-zamku-grodno... 2 opcja: platforma PAYPAL https://paypal.me/pools/c/8yfv1caIIA

Bądźcie Państwo z Nami już 6 i 7 maja 2021 o godzinie 20:00 To będą 2 niezapomniane wieczory z piękną, miłosną piosenką w wykonaniu artystów SCENY POD REGAŁEM Do zobaczenia!

Lokalizacja

online

 

Komentarze