Kings of Leon we Wrocławiu. Bilety w sprzedaży od 12 lutego.

Kings of Leon na Stadionie Wrocław

Wielokrotni laureaci nagrody Grammy zagrają 24 czerwca na Stadionie Wrocław w ramach letniej trasy koncertowej. Bilety trafią do sprzedaży dla wszystkich 12 lutego. 

Zespół założony przez trzech braci –  Caleba, Jareda i Nathana Followillów i ich kuzyna Matthew Followilla, odniósł na swojej ścieżce kariery ogromny sukces komercyjny, głównie w Wielkiej Brytanii. Otrzymał 4 statuetki Grammy za swoje najsławniejsze utwory: „Sex on fire” oraz „Use Somebody”, i Fryderyka za „Come Around Sundown” – najlepszy album zagraniczny.

Dzięki swojej zmienności i alternatywności uwiódł rzeszę wiernych fanów, również w Polsce. Kings of Leon zagości tu już po raz piąty. Wcześniej mogliśmy posłuchać ich magnetyzujących brzmień w ramach gdyńskiego festiwalu Open’er Festiwal w 2009 i 2013 roku, następnie w 2014 roku podczas Orange Warsaw Festiwal i w Krakowie w Tauron Arenie w 2016 roku.

Członkowie zespołu gościli na światowych festiwalach, takich jak Coachella w USA, Lollapalooza w Brazylii, czy na Glastonbury Festival w Anglii. Na Pal Norte w Meksyku wystąpili przed rekordową publicznością liczącą 105 tysięcy fanów. Należy do nich także rekord frekwencji na koncercie w londyńskim Hyde Parku.

Wrocławski koncert będzie znakomitą kompilacją wszystkich siedmiu albumów studyjnych zespołu. Ostatnia płyta „WALLS” była numerem 1 w Wielkiej Brytanii,  a pochodzący z niej „Waste a moment” stał się hitem na światową skalę. Równocześnie płyta odniosła sukces w USA, Australii, Kanadzie, Irlandii i Austrii. 

Bilety.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze