Mikrokosmos (wystawa) | Tomasz Mreńca / astygmatyzm VJ set

Mikrokosmos (wystawa) – Tomasz Mreńca, astygmatyzm VJ set

Współczynnik,  to cykl spotkań o szerokiej tematyce, który powstaje we współpracy Radio LUZ z Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w sercu Parku Szczytnickiego. Ideą jest współtworzenie różnych form aktywności: od koncertów, przez warsztaty, po spotkania autorskie i inne, umacniające relacje społeczne.

W sobotę 14.09 mieszamy trzy kolory:  pomarańczowe #formy 16.00 + wystawa MIKROKOSMOS „seria zdjęć fotograficznych wykonanych przy użyciu mikroskopu, który pomógł mi zrozumieć to, że kosmos nie jest gdzieś bardzo daleko, ale znajduje się ekstremalnie blisko, przenikając każdą najmniejszą strukturę – wszystkiego co nas otacza" / Marek Hajduk ('96) - fotograf, vj, twórca filmowy.

Członek AKRF FOSA, miłośnik obrazu, dźwięku i słowa.  granatowe #brzmienia 20:00 + Tomasz Mreńca to artysta tworzący elektroniczno-akustyczne kompozycje na pograniczu gatunków, balansując między ambientem, a muzyką eksperymentalną.

Pochodzący z Wrocławia twórca muzycznie wychodzi poza ogólnie przyjęte i znane podziały, preparując nagrane dźwięki i tworząc z nich wyjątkowy klimat, oparty na syntetycznych barwach syntezatorów, skrzypiec i nagraniach terenowych. 

Lokalizacja

Otwarta Przestrzeń Kultury

aleja Dąbska , 51-621 Wrocław

Komentarze