SYMPHONIC SESSIONS Nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

Symphonic Sessions. Nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

To wykwintna uczta wokalno-symfoniczna, pełna emocji i niezapomnianych nut w wykonaniu Jacka Kotlarskiego, Agnieszki Damrych oraz The Film Harmony Orchestra pod dyrekcją Marcina Mirowskiego. Jest to propozycja koncertowa przygotowana specjalnie dla fanów twórczości Zbigniewa Wodeckiego oraz wszystkich, którzy lubią symfoniczne brzmienie. W programie koncertu znajdują się utwory bliskie sercu każdego fana Mistrza.

Na scenie poczujemy siłę i energię 28 osobowej orkiestry i usłyszymy porywających wokalistów. Symfoniczne, nowe ujęcie piosenek przygotowane przez Marcina Mirowskiego zaspokoi każde muzyczne podniebienie.

The Film Harmony Orchestra to orkiestra symfoniczna, składająca się z wybitnych instrumentalistów z całej Polski, których połączyła wspólna pasja. Wykonuje na co dzień muzykę związaną z produkcjami filmowo teatralnymi, nagraniami oraz koncertami. Agnieszka Damrych to laureatka wielu telewizyjnych programów muzycznych takich jak Must be The Music, X Factor i The Voice of Poland.

Oprócz występów solowych gościnnie występuje z projektami kabaretowymi na scenach filharmonii w całej Polsce. Jej głos rozbrzmiewa również w reklamach telewizyjnych a także w teatrach. Jacek Kotlarski jest wszechstronnym wokalistą, trenerem muzycznym i wykładowcą. Nagrywa i współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny. Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej z głosem o nietuzinkowej barwie i brzmieniu.

Lokalizacja

Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka

Karkonoska 10, 53-015 Wrocław

Komentarze