Letnia Noc IT

Letnia Noc IT

Możliwość przetestowania technologicznych nowości, a także okazja do osobistego poznania pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznej – na to wszystko mogą liczyć wszyscy, którzy wezmą udział w kolejnej Nocy IT. Odbędzie się ona 2 sierpnia we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej.

Podczas sierpniowej nocy IT będzie można m.in. zapoznać się z laptopami 2in1 z technologią zwiększającą poziom bezpieczeństwa przy uwierzytelnianiu logowania. Uczestnicy spotkania zobaczą też jak działają rozwiązania, pozwalające bezprzewodowo łączyć komputery z rzutnikiem lub ekranem, dzięki czemu np. spotkania w sali konferencyjnej mogą stać się łatwiejsze i efektywniejsze.

Noc IT odbędzie się w formie prezentacji i praktycznych warsztatów, w trakcie których uczestnicy będą mogli osobiście przetestować sprzęt informatyczny. Dowiedzą się również jakie zastosowanie może on mieć w biznesie. Zaprezentowane zostaną także nowe rozwiązania na rynku pamięci masowych, które znacząco wpływają na przyspieszenie systemów. Będzie można też zapoznać się z nowymi procesorami , zapewniający elastyczną wydajność, zwiększającymi bezpieczeństwo i poprawiającymi efektywność pracy.

Wszyscy chętni mogą już się zapisywać na to spotkanie. Szczegóły dotyczące sierpniowej edycji Nocy IT oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.nocit.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Lokalizacja

Barbara. Infopunkt, kawiarnia, kultura

Świdnicka 8b, 50-054 Wrocław

Komentarze