Koncert charytatywny w Hali Stulecia

Gramy dla Pawła – koncert charytatywny w Hali Stulecia

Hala Stulecia prosi o wsparcie podczas wyjatkowego koncerty charytatywnego, na którym zagrają m.in. PIERSI, DJ LIQUID, RAVEL oraz BLACK RADIO – w sali wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Wielka akcja, której organizacji podjął się zespół Hali Stulecia, ma na celu pomóc jednemu z wieloletnich, oddanych pracowników. 

Jedna chwila może zmienić całe życie

Paweł Półrolniczak, kierownik Działu Technicznego Hali Stulecia, w grudniu 2016 roku uległ poważnemu wypadkowi. Wskutek urazu głowy doznał krwotocznego stłuczenia płatów czołowych mózgu. W wyniku powikłań  ma kłopoty z wykonywaniem podstawowych czynności życiowych, zaburzenia pamięci i funkcji intelektualnych. Wymaga stałej opieki, zarówno lekarskiej, jak i domowej.

Przed wypadkiem Paweł był silnym, zdrowym, niezwykle energicznym i uśmiechniętym mężczyzną. Wśród współpracowników cieszył się opinią pomocnej i bardzo życzliwej osoby, a jego wieloletnie doświadczenie i wiedza była bezcennym wkładem w organizację wielu prestiżowych wydarzeń w Hali Stulecia.

Prywatnie Paweł ma wspaniałą rodzinę, żonę Lucynę i dwie córki – 11-letnią Madzię i dwa lata starszą Olę, dla których zawsze był oparciem i ostoją. Jedna chwila zmieniła całe ich życie. Koszty związane z intensywną rehabilitacją, specjalistycznym leczeniem oraz zakupem niezbędnych akcesoriów medycznych przekraczają możliwości finansowe rodziny. 

Wspaniali artyści dla Pawła

4 czerwca, w niedzielę, o godzinie 16.00, w sali wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego rozpocznie się niecodzienny koncert charytatywny. Na scenie gościć będą DJ LIQUID, RAVEL, PIERSI, BLACK RADIO, SYPNIEWSKI, DJ ANTOINE AND THE GANG BAND. Artyści zrzekli się wynagrodzenia na rzecz pomocy dla Pawła.  

Po koncercie pokaz fontanny multimedialnej.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale każdy kto zdecyduje się przyjść, będzie mógł wspomóc akcję kupując cegiełkę za minimalną kwotę 30 zł.

Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc Pawłowi Półrolniczakowi i jego rodzinie. Organizatorzy wydarzenia, wieloletni przyjaciele, liczą na  otwarte serca wspaniałej publiczności, która między innymi dzięki pracy Pawła Półrolniczaka mogła niejednokrotnie bawić się na wyjątkowych imprezach w kompleksie Hali Stulecia.

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze