Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach we Wrocławiu 2023 rok - 29-30 kwietnia i 23-24 września

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza organizowana z powodzeniem od 2018 roku, na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach ul. Zwycięska 2 – w miejscu doskonale skomunikowanym z całą aglomeracją wrocławską, a dzięki przebiegającej nieopodal autostradzie A4, także z całą południowo-zachodnią Polską.

Kiermasz gromadzi w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, producentów i importerów małej architektury ogrodowej, ceramiki, rękodzieła oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją.

Znajdzie się tu wiele propozycji do ogrodu, ogródka, na działkę, taras, balkon, parapet – w imponującej różnorodności gatunków, odmian, pokrojów, kolorów, zapachów. Kolekcje odmian poszczególnych gatunków, nowości satysfakcjonujące doświadczonych, najbardziej wymagających domowych ogrodników, ale także odmiany przeżywające drugą młodość.

Byliny, trawy, róże, wrzosy, pnącza, drzewka i krzewy owocowe, drzewka i krzewy ozdobne – liściaste i iglaste, cebulki kwiatowe i kłącza, zioła w doniczkach, rośliny doniczkowe do domowych aranżacji, dekoracje do domu i ogrodu, sprzęt mechaniczny… ale także miody w dużym wyborze, czosnek i jego prozdrowotne przetwory, najlepszej jakości oleje, przyprawy, tradycyjne przysmaki regionalne. Wszystko w jednym miejscu.

Organizatorzy zapraszają wystawców oraz wszystkich miłośników zieleni z Wrocławia i całego Dolnego Śląska, którzy w tych dniach znajdą tu wszystko co potrzebne na działkę i do ogrodu, a także do ukwiecenia balkonu, czy tarasu – no i jeszcze, coś smakowitego do swoich spiżarni. Godziny otwarcia Kiermaszu na Partynicach:

  • sobota – od 9.00 do 18.00
  • niedziela – od 9.00 do 17.00

Terminy Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” na Partynicach

Lokalizacja

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

Komentarze