Festiwal Roślin Owadożernych – „Atak Gigantów”

Festiwal Roślin Owadożernych – „Atak Gigantów”

 Nadchodzi prawdziwy „Atak Gigantów". Wejdź do niesamowitej, magicznej krainy. Zobacz w akcji spektakularne zielone potwory.

Festiwal Roślin Owadożernych to gigantyczne show. Największa na świecie żywa wystawa, wyjątkowe pokazy, prelekcje, szaleństwo różnych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Poznaj cuda natury, zobacz fenomenalne aranżacje z okazami pochodzącymi z blisko 40 państw.

Weź udział w kolorowej, niezwykle pachnącej przygodzie, wśród tysięcy najwspanialszych kwiatów.  Żarłoczne dzbaneczniki, zwinne muchołówki, majestatyczne kapturnice i łapczywe rosiczki wreszcie pokażą na co je stać!

Wydarzenie jest całkowitą nowością w świecie rozrywki. Ma niepowtarzalny styl i charakter. Co ważne, kładzie również nacisk na aspekt edukacyjny uczestników.

Imprezami towarzyszącymi Festiwalowi jest: Wystawa Storczyków, Wystawa Drzewek Bonsai oraz Wystawa Sukulentów (bilet wstępu w cenie wejścia na Festiwal – bez dodatkowych opłat)

Godziny otwarcia:

  • od 10.00 do 18.00 (sobota)
  • od 10.00 do 17.00 (niedziela)

Bilety wstępu:

Normalny: 30 zł, Ulgowy: 25 zł, Rodzinny 2+2: 89 zł,  Rodzinny 2+3: 110 zł

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka).

Terminy Festiwal Roślin Owadożernych – „Atak Gigantów”

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze