Ferie zimowe w Centrum Innowacji Przejście

Ferie zimowe w Centrum Innowacji Przejście

Z okazji rozpoczynających się pod koniec stycznia ferii zimowych, zachęcamy rodziców do zapisania swoich pociech na zajęcia w ramach projektu edukacyjnego Centrum Działań Nieoczywistych.

W ofercie zawarty jest wachlarz zróżnicowanych tematycznie warsztatów – od programowania oraz Internetu Rzeczy, przez projektowanie graficzne, modelowanie 3D, animację poklatkową, po tworzenie e-publikacji czy zakładek do książek za pomocą koralików Pysla (i więcej!). Spotkania będą odbywać się stacjonarnie, z zachowaniem sanitarnych zaleceń, a za ich program i prowadzenie odpowiadają wyspecjalizowani edukatorzy z firmy Viessmann R&D Center Wrocław a także z Centrum Innowacji Przejście (filii nr 13, MBP we Wrocławiu).

Organizatorzy zapewniają uczestnikom połączenie dobrej zabawy z pożyteczną wiedzą dzięki zastosowaniu różnorodnych rozwiązań: aplikacji Canva, BookCreator, Stop Motion Studio i Tinkercad, laptopów, tabletów umożliwiających korzystanie z AR, zestawów Boson, gogli VR oraz gry Scottie Go.

Szczegóły:

  • Koszt pojedynczych zajęć: 10 zł od osoby
  • Ilość uczestników: maksymalnie 10 osób na jednych zajęciach
  • Wiek uczestników: 7+
  • Harmonogram: pełna lista zajęć i terminów znajduje się na stronie projektu.
  • Termin: od 31 stycznia do 11 lutego 2022 roku
  • Miejsce: pl. Teatralny 5 (CI Przejście, filia nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu im. Tadeusza Różewicza)

Lokalizacja

Centrum Innowacji Przejście – filia nr 13 MBP

pl. Teatralny 5,  Wrocław

Komentarze