Kino-poranki rodzinne

Kino-poranki rodzinne

Muzeum Pana Tadeusza zaprasza rodziny z dziećmi na seans-niespodziankę! W kinie Popiół i Diament pokażemy, że kultowe animacje sprzed lat nadal zachwycają, a wśród najnowszych filmów dla młodych widzów zdarzają się prawdziwe perełki. Pokazom będą towarzyszyć warsztaty i dyskusje, podczas których porozmawiamy o bohaterach filmów, przyjrzymy się bliżej ich perypetiom i zastanowimy nad tym, czego mogą nas nauczyć.

Od października motywem przewodnim pokazów i warsztatów będą cztery żywioły: woda, ogień, ziemia i powietrze. Odpowiemy sobie na pytania, czy lepiej żyje się w wodzie, czy na ziemi, czy fruwanie w przestworzach może być niebezpieczne i co to tak naprawdę znaczy, że ktoś ma ognisty temperament.

Najbliższe spotkania:

  • 10 listopada 2019 (niedziela), godz. 11.00–13.30
  • 17 listopada 2019 (niedziela), godz. 11.00–13.30

Stąpamy po niej mocno albo chcemy się pod nią zapaść ze wstydu. Przede wszystkim jednak wiemy, że musimy o nią dbać, bo jest naszym domem. Co jednak może się zdarzyć, kiedy pojawiają się na niej zupełnie nieoczekiwani goście? Przekonamy się podczas listopadowych projekcji i warsztatów, których tematem będzie ziemia.

  • wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, wejściówki do odebrania w kasach muzeum
  • zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6–12 lat

Lokalizacja

Muzeum Pana Tadeusza

Rynek 6, 50-117 Wrocław

Komentarze