„Świat Tytusa, Romka i „A’Tomka”

„Świat Tytusa, Romka i „A’Tomka” – weekend w Zajezdni

Wystawa dostępna będzie w terminie 6 lipca – 26 sierpnia. Bilety w cenie 1 zł (ulgowe) oraz 2 zł (normalny) do nabycia w kasach Centrum Historii Zajezdnia.

Na wystawie oprócz ogromnej dawki informacji na temat komiksu, na gości czekają wiernie odtworzone modele pojazdów profesora Taslenta, które gwarantują między innymi podróż do wnętrza Ziemi. Z Instytutu Wszechzbytków, skąd pochodzą te niezwykłe pojazdy, do Zajezdni dotarł m.in. mechaniczny koń Rozalia, wannolot oraz spektakularny wkrętacz. Ponadto, na wystawie znajdą się atrakcje, które rozszerzą horyzonty najmłodszych gości, a tych starszych – zabiorą w świat dzieciństwa.  W weekend otwarcia wystawy, 7 oraz 8 lipca zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących, które uświetnią powrót bohaterów Papcia Chmiela do Zajezdni.

Organizatorem wystawy „Świat Tytusa, Romka i A’Tomka” Papcia Chmiela Instytut Wszechzbytków profesora Talenta” jest Centrum Historii Zajezdnia.

Wystawa "Świat Tytusa, Romka i A’Tomka" jest dostępna dla zwiedzających w godzinach funkcjonowania Centrum Historii Zajezdnia do 26 sierpnia 2018 roku.

Lokalizacja

Centrum Historii Zajezdnia

Grabiszyńska 184,  Wrocław

Komentarze