Antywalentynki Wrocław 2015

Antywalentynki we Wrocławiu. Sprawdź listę imprez 14 lutego. W programie  między innymi wymiana ciuchów po swoim „ex”, ploteczki z koleżanką podczas masażu, czy ironiczny spektakl w teatrze.


Ci, którzy mają dosyć czerwonych serduszek, pluszowych króliczków i misiaczków, amorków i zakochanych par, w najbliższy weekend nie będą się nudzić.

Pozbądź się klamotów po byłym/byłej

Już w piątek, 13 lutego, w Centrum Kultury Agora szykuje się impreza COLD HEART SWAP wraz z koncertem Girl & Nervous Guy. Pierwsza część wieczoru upłynie wszystkim na czyszczeniu szaf po swoich byłych. Zapomniana koszula lub też bluzka, pierścionki, wisiorki, breloczki, krawaty, kwiatki doniczkowe, albo wszechobecne białe pluszowe misie.  Jak zapewniają organizatorzy, takie pozbycie się klamotów po swoim „ex” nie tylko pozwoli opróżnić szafki z niepotrzebnych rzeczy, ale też pozwoli nam nabrać dystansu do rozstania. Po swapie, przyjdzie czas na super zabawę przy dźwiękach zespołu Girl & Nervous Guy. Muzycy zafundują nam mieszanką różnych inspiracji, krążącą wokół starego bluesa, a nowoczesnej elektroniki, rock'n'rolla, oraz klasyki, popu i awangardy. Impreza startuje w piątek  godz. 20.00, bilety kosztują 15 zł i są dostępne online na ticetpro, w salonach sieci EMPIK i w kasie CK AGORA.

Zostań Ninja!

Klub Czarny Kot organizuje Walentynki Ninja Party. Zero serduszek, zero miłości, zero milusińskich par! wszyscy goście przebierają się za ninja! Początek imprezy o 21.00. Ta nieromantyczna zabawa potrwa do rana.

O miłości z ironią

Jak co roku, zespół teatru  Ad Spectatores, zapraszają na spektakl z miłością w tle. Nie będzie to jednak wieczór pod hasłem; żyli długo i szczęśliwie. Każda historia zaczyna się tam, gdzie w kolorowych bajkach następuje koniec. Któż bowiem wie co stało się z Kopciuszkiem? Jak zakończył się jej związek z Księciem. Czy byli szczęśliwi? Będzie sporo  śpiewania, snucia absurdalnych opowieści o miłości, wymyślania finałów znanych opowieści. Wszystko po to by poczuć smak i zapach antywalentynkowego Wieczoru. To impreza nie tylko dla zakochanych.  Impreza startuje 14 lutego o godzinie 20.00 w teatrze Ad Spectatores, w Browarze Mieszczańskim. Bilety kosztują od 20 do 27 zł.

Zafunduj sobie przyjemność

 

Na antywalentynki zaprasza także gabinet masażu Twój Masaż z ul. Strzegomskiej. Przygotowano specjalne pakiety dla samotnych. Do zabiegów można dobrać słodycze i różne drinki. Można wybierać wśród pakietów męskich i damskich, jak choćby pakiet Bridget Jones – masaż dla jednej pani plus ciastko i kawa, pakiet Plotkary czyli masaż dla dwóch pań, wino i talerz serów. 

Fot: materiały promocyjne

Zgłoś uwagę