Autobus linii 941 będzie kursował na trasie:
Stadion Olimpijski – Paderewskiego - Mickiewicza - mosty Chrobrego - Swojczycka - Rondo Nad Czarną Wodą - Wilczycka - Wilczyce (Clarena) - Kiełczówek - Kiełczów - Piecowice - Kamień - Długołęka - SzczodreSzczodre - Długołęka - Kamień - Piecowice - Kiełczów - Kiełczówek - Wilczyce (Clarena) - Wilczycka - Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka - mosty Chrobrego - Mickiewicza - Paderewskiego - Stadion OlimpijskiAutobus będzie kursował wyłącznie w dni robocze w godzinach 5:20-18:00 i zrealizuje 16 kursów w obu kierunkach.