Zostań EkstraFanką Śląska!

Jesteś kobietą i kibicujesz Śląskowi? Weź udział w konkursie ligi, zgłoś się i zostań EkstraFanką wrocławskiego klubu! Zwyciężczyni otrzyma nagrody od firmy APART oraz weźmie udział w wyborach EkstraFanki Ekstraklasy.


Konkurs Ekstraklasy ma na celu wyłonienie najpiękniejszej kobiety, zasiadającej na stadionach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Został on podzielony na dwa etapy. W pierwszym każdy z 16 zespołów wybiera swoją EkstraFankę Klubu, z których potem wyłoniona zostanie EkstraFanka Ekstraklasy.

Wrocławski klub czeka na wasze zgłoszenia! I etap konkursu trwa od 11 marca do 10 kwietnia br. Kandydaturę należy przesyłać na adres e-mailowy: marketing@slaskwroclaw.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz zdjęcie(-a) kandydatki.

Do ścisłego finału klubowego zakwalifikuje się 10 kobiet, wyłonionych przez klubową komisję. Spośród nich, za pomocą głosowania na oficjalnej stronie internetowej klubu – www.slaskwroclaw.pl – kibice wybiorą EkstraFankę oraz I Vicemiss i II Vicemiss. Na zwyciężczynię czekają podarunki ufundowane przez oficjalnego partnera Ekstraklasy, firmę APART. EkstraFanki będą pokazywane podczas transmisji z meczów WKS Śląska Wrocław.

EkstraFanki są zobowiązane do uczestnictwa we wszystkich domowych spotkaniach rozgrywanych przez WKS Śląsk Wrocław w okresie od ogłoszenia naboru do końca rozgrywek 2015/2016. 

EkstraFanka Śląska w ścisłym finale konkursu zmierzy się z 15 innymi kobietami, wśród których kryje się EkstraFanka Ekstraklasy. Zwyciężczyni zdobędzie nagrody od firmy AZTORIN. Drugi etap potrwa od 12 kwietnia do 5 maja 2016 roku.

Zgłoś uwagę