Wrocław – trwa EURO 2016 w piłce ręcznej mężczyzn

Już w piątek przy Hali Stulecia, na placu pod Iglicą, rusza strefa kibica. Będziecie mogli zobaczyć tam mecze otwarcia. Wejście do funzony będzie możliwe już od godziny 15.00.

  • Wrocławska strefa kibica EURO 2016 otwiera się w piątek o godz. 15.00

    Wrocławska strefa kibica EURO 2016 otwiera się w piątek o godz. 15.00

  • Wrocławska strefa kibica EURO 2016 otwiera się w piątek o godz. 15.00

  • Wrocławska strefa kibica EURO 2016 otwiera się w piątek o godz. 15.00


O godzinie 18.00 na telebimach wrocławskiej strefy  będzie można śledzić pierwszy mecz mistrzostw. W Krakowie zmierzą się zawodnicy Francji i Macedonii. O 20.30 na parkiet krakowskiej areny wybiegnie najbardziej oczekiwana przez polskich kibiców – reprezentacja biało-czerwonych. Strefa zaprasza codziennie, w godzinach od 17.00 do 23.00. W dniach, w których będą odbywać się pojedynki polskiej drużyny, czyli 15, 17, 20 i 29 stycznia, będzie czynna od 15.00. W ostatni dzień mistrzostw, 31 stycznia, będzie można świętować w niej już od południa. Wrocławska strefa pomieści 1000 osób. Jakie atrakcje i niespodzianki przygotowano? Olbrzymi telebim, strefa barowa, i strefa rozrywki. 

Uwaga na utrudnienia. W sobotę, 16 stycznia od około godziny 16.00 możliwe są utrudnienia w okolicy Hali Stulecia. Kibice, którzy wybierają się samochodami do Hali, lub do strefy kibica, muszą przygotwać się na korki, zwłaszcza w kiedunku Biskupina i Sępolna. Zachęcamy wszystkich do korzystania z komunikacji zbiorowej. 

Kibice, którzy wybierają się na mecze gruby C do Hali Stulecia, muszą pamiętać o tym, że najlepiej przychodzić wcześniej. Hala zaprasza już na 90 minut przed pierwszym meczem. Dla kibiców otwarte będą dwie bramy: A1 i D1. Jeśli wejdziecie już na mecz do hali, to nie będziecie mieli możliwości, aby wyjść z niej i wrócić na stary bilet. Zakupiona wejściówka umożliwia jednorazowe przekroczenie bramy. Ważne, aby mieć przy sobie dowód potwierdzający tożsamość – może to być dowód osobisty, legitymacja szkolna czy studencka lub paszport. Każde miasto organizator ma różny kolor biletów. Bilety do Hali Stulecia są w kolorze zielonym.

Jak zapewniają organizatorzy – są jeszcze bilety na niektóre dni meczowe (wejściówki są dzienne, a nie na poszczególne mecze). Sprzedaż jest prowadzona przez stronę Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej www.pol2016.ehf-euro.com oraz przez platformę eBilet.pl, która jest oficjalnym partnerem biletowym EHF Euro 2016. Bilety możecie kupić także w salonach Empik. Pamiętajcie, że bilety nie podlegają zwrotom.

Jak najlepiej dojechać na mecze? Informacje o specjalnej linii znajdziecie tutaj. Płacąc za przejazd, można dojechać do hali liniami tramwajowymi: 1,2,4,10 i autobusami linii 145 i 146.

Zgłoś uwagę