Utrudnienia na Karkonoskiej, zmiany na Trzebnickiej

W nocy z 7 na 8 lipca pojawią się utrudnienia dla kierowców na Al. Karkonoskiej na wysokości wagi drogowej. Natomiast od rana 8 lipca zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Trzebnickiej w związku z remontem jezdni. 

  • fot. ZDiUM


ZDiUM informuje, że dzisiaj wieczorem i w nocy w godzinach od 21.00 do 5.00 na jezdni wlotowej al. Karkonoskiej wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym polegające na zajęciu prawego pasa na wysokości wagi preselekcyjnej. We wspomnianych godzinach waga zostanie zdemontowana a miejsce po niej uzupełnione dywanikiem bitumicznym.
W trakcie realizacji robót pojazdy będą korzystały tylko z jednego, lewego pasa ruchu.

Natomiast od rana 8 lipca rozpocznie się drugi etap wymiany nawierzchni i budowy pasów rowerowych na ulicy Trzebnickiej. Przełożenie ruchu z brukowanej połówki jezdni na nowowybudowaną bitumiczną część drogi nastąpi dzisiaj w nocy. Podczas realizacji drugiego etapu
inwestycji kierowcy korzystają z takiej samej organizacji ruchu jak w etapie pierwszym: przejazd Trzebnicką utrzymywany w relacji od Łokietka do Św. Wincentego, drugi kierunek korzysta z objazdu przez Św. Wincentego i Chrobrego. Jeden kierunek ruchu na Jagiellończyka i pl. św. Macieja.
Termin ukończenia inwestycji to 30 sierpnia br.

Zgłoś uwagę