wroclaw.pl Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 30°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Trening z Aquapark Wrocław – rozgrzewka [WIDEO]

Redakcja www.wroclaw.pl,
Shutterstock

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę, ale brakuje ci podstawowej wiedzy i motywacji do ćwiczeń? Co z tego, że skończyło się lato.... To właśnie najlepszy czas, by odpowiednio przygotować swoje ciało do kolejnych wakacji, na których z dumą zaprezentujesz wysiłki swojej pracy. Przygotowaliśmy filmy instruktażowe, które pomogą Ci osiągnąć upragniony sukces.

Reklama

We współpracy z wrocławskim Aquaparkiem przygotowaliśmy dla naszych czytelników cykl filmów instruktażowych, które zdradzą tajniki dbania o zdrowie, kondycję i smukłą sylwetkę. Do świata fitness wprowadzą nas instruktorzy Aquaparku Wrocław. Pokażą czytelnikom, w jaki sposób przeprowadzić rozgrzewkę, jak wykorzystać kilka minut na kompleksowy trening, a także wskażą najskuteczniejsze ćwiczenia na dane partie mięśniowe.

Rozgrzewka

Na początek – oczywiście rozgrzewka. Tę poprowadzi instruktorka Aleksandra Jędrosz, którą na co dzień można spotkać w strefie fitness Aquaparku Wrocław.

Aleksandra Jędrosz Aquapark Wrocław fitness

To nieodzowny i podstawowy element każdej aktywności fizycznej. Dzięki rozgrzewce prawdopodobieństwo kontuzji podczas ćwiczeń znacznie się obniża, a nasze możliwości siłowe i wytrzymałościowe znacznie wzrosną. Rozgrzane mięśnie są bardziej wydajne, a sam trening będzie przyjemniejszy, gdyż ciało jest do niego odpowiednio przygotowane i zaadaptowane.

Skorzystaj z porad Aleksandry, podnieś temperaturę swojego ciała, uelastycznij mięśnie i bądź odpowiednio przygotowany do dalszego treningu. Rozgrzewka przed treningiem pobudza także do pracy serce i płuca, które pobierają więcej tlenu i zwiększają jego transport do mięśni. 

Kolejne porady już za tydzień! Zapraszamy!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl