15°C Pogoda we Wrocławiu

Dane z godz. 13:50

4. Śląsk wygrywa z Chrobrym Głogów [ZDJĘCIA]

Dla 14. aktualnie drużyny ekstraklasy był to trzeci sprawdzian formy w trakcie zimowych przygotowań. Wcześniej wojskowi zremisowali z czeskim Banikiem Ostrawa 1:1 i pokonali pierwszoligowy GKS Bełchatów 3:0.

Czwartkowy mecz rozpoczął się na stadionie przy ul. Oporowskiej o godzinie 11.00. pierwsza połowa należała do naszych rywali. To oni pierwsi umieścili piłkę w bramce WKS. W drugiej połowie meczu wojskowi zrehabilitowali się umieszczając futbolówkę w bramce przeciwnika dwa razy. W 51 minucie gola strzelił Peter Grajciar, a chwilę później po dośrodkowaniu Dudu bramkę zdobył Kamil Biliński.

Chrobry rozegrał do tej pory także dwa mecze kontrolne. Przeciwnikami głogowian były zespoły Zagłębia Lubin oraz Stilonu Gorzów. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwami pomarańczowo-czarnych (3:2 i 2:1). Ostatni jednak przegrali z silniejszym Śląskiem.