ŠKODA Wrocław Bike Challenge – wyścig ODWOŁANY

14 sierpnia na ulicach Wrocławia miała odbyć się kolejna edycja największego w Polsce miejskiego wyścigu kolarskiego – ŠKODA Wrocław Bike Challenge. Wyścig został jednak odwołany. 

  • fot: BikeLife

  • fot: BikeLife


Przez ostatnie tygodnie, organizator wraz ze służbami mundurowymi wypracowywał taką organizację ruchu w dniu zawodów, która będzie bezpieczna dla zawodników i zminimalizuje utrudnienia dla okolicznych mieszkańców. Niestety po ostatnich konsultacjach okazało się, że pogodzenie tych interesów nie jest do końca możliwe. Dlatego nie chcąc ryzykować najważniejszej kwestii – czyli bezpieczeństwa zawodników- podjęliśmy razem z służbami decyzję o odwołaniu imprezy.  

Zawodnicy, którzy mieli wykupione pakiety na wrocławskie zawody otrzymają zwrot kosztów zakupu. Wszyscy chętni mogą odebrać swoje pakiety startowe w biurze zawodów (do godziny 21:00 w sobotę). Jednocześnie zawodnicy zostaną zaproszeni do bezpłatnego udziału w poznańskiej edycji imprezy (w ramach obowiązującego limitu miejsc na poszczególnych dystansach). Mamy nadzieję, że za kilka tygodni, wszyscy spotkamy się na starcie Bike Challenge Poznań. 

Za wszystkie trudności związane z odwołaniem imprezy bardzo przepraszamy. Jednocześnie podkreślamy, że w kwestii bezpieczeństwa zawodników na trasie nie ma miejsca na żaden kompromis - czytamy w oświadczeniu organizatorów Skoda Wrocław Bike Challenge. 

Škoda Wrocław Bike Challenge

Škoda Wrocław Bike Challenge

Wydarzenia sportowe / W plenerze / Dla seniorów / Dla dzieci / Dla rodziców
Termin 14 sierpnia 2016 08:00

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz
Zgłoś uwagę