Rusza sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław w rundzie wiosennej sezonu 2015/16. Nadal utrzymano najtańsze ceny abonamentów w historii. Kibice przedłużający swoje karnety mogą zapłacić za nie zaledwie 55 zł.


Kibice, którzy posiadali abonamenty w poprzedniej rundzie mają czas do 8 lutego, aby wykupić miejscówki. Do tego dnia ich miejsca będą dla nich zarezerwowane. Osoby które miały karnety jesienne i chcą przedłużyć je na wiosnę na tych samych miejscach przez konto bilety.slaskwroclaw.pl powinny najpierw odblokować swoją rezerwację w zakładce „Twoje Bilety”.

 

Karnety na mecze Śląska Wrocław można kupować w 12 punktach sprzedaży. Kibiców, którzy nie posiadają Karty Kibica, a chcą nabyć karnet na mecze Śląska Wrocław zapraszamy do ich kupna w POK Oporowska i POK Królewiecka. Dzięki temu od razu będą mogli otrzymać Kartę Kibica i zakodowany na niej karnet.

 

Kibiców, którzy do tej pory nie posiadali abonamentów  na mecze Śląska Wrocław, ale posiadają Kartę Kibica zapraszamy do kupna karnetów w wszystkich punktach sprzedaży. 

Wraz ze startem sprzedaży karnetów, rozpoczyna się również dystrybucja biletów na pierwszy mecz w 2016 roku z Wisłą Kraków. 

Zgłoś uwagę