wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. UPGRADE’23 – we Wrocławiu wkrótce spotkają się liderzy branży technologicznej
UPGRADE’23 – we Wrocławiu wkrótce  spotkają się liderzy branży technologicznej ITCORNER

Polskie firmy technologiczne oraz managerowie C-Level spotkają się we Wrocławiu, by uczestniczyć w wydarzeniu UPGRADE’23, które odbędzie się w dniach 23-24 listopada br. Organizowany przez ITCORNER kongres ma na celu rozwijanie konkurencyjności branży IT w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Reklama

UPGRADE’23 to kongres dla przedsiębiorców i managerów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, zdobyć nowe perspektywy i budować konkurencyjność swoich firm w zmieniającym się otoczeniu.

To pierwsze wydarzenie, skierowane do kluczowych decydentów odpowiedzialnych za rozwój firm technologicznych w Polsce. Będzie miejscem wymiany doświadczeń, nauki od ekspertów oraz tworzenia nowych relacji biznesowych. Odbędzie się we wrocławskim hotelu The Bridge Wrocław – MGallery na Ostrowie Tumskim.

Dwa dni paneli dyskusyjnych i networkingowe after party

Głównym celem kongresu jest skupienie liderów branży i debata na temat budowania konkurencyjności firm technologicznych w obliczu aktualnych wyzwań rynkowych i spowolnienia, z jakim mierzy się obecnie ten biznes. Zgromadzi on w jednym miejscu ponad 300 przedsiębiorców z branży, zainteresowanych wzrostem i rozwojem, którzy opowiedzą o swoich własnych doświadczeniach.

Jak twierdzą organizatorzy UPGRADE’23 będą to dwa dni mocnego merytorycznego programu, odważnych i prowokujących do dyskusji prelekcji. To również okazja do networkingu w wyselekcjonowanym gronie founderów i liderów branży technologicznej.

Cztery ważne obszary tematyczne

UPGRADE’23 to panele dyskusyjne, do których zaproszeni zostali nieprzypadkowi goście i moderatorzy. Tematyka paneli dotyczyć będzie czterech głównych obszarów tematycznych kluczowych dla rozwoju biznesu. Będą to:

  • Modele wzrostu: Strategie i taktyki wzrostu, ekspansja rynkowa.
  • Konkurencyjność polskiego IT: Budowanie przewag konkurencyjnych.
  • Talent management: Zdobywanie i utrzymywanie talentów na konkurencyjnym rynku.
  • Wymagania przyszłości: Adaptacja do zmieniającego się środowiska biznesowego.

Wśród prelegentów, obok przedstawicieli biznesu, znajdą się również niezależni eksperci i naukowcy.

Wrocław to najważniejsze miasto dla IT w Polsce

Jak twierdzi dr Krzysztof Wojewodzic, CEO Escola SA, członek ITCORNER, Wrocław to najważniejsze miasto dla IT w Polsce.

To właśnie we Wrocławiu rozpoczął działania ITCORNER - największy klaster firm usługowych sektora technologii. Mamy tu szansę wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Kongres UPGRADE'23 to wydarzenie dla liderów, dla których IT to napęd dla biznesu.
Krzysztof Wojewodzic

Roman Jędrkowiak, właściciel ADHD Warsaw, członek Rady Programowej Kongresu ITCORNER podkreśla, że Upgrade’23 to wyjątkowe wydarzenie, które skupia się na istotnych kwestiach biznesowych.

To będzie wydarzenie bez korporacyjnego blichru, mówienia do różnych segmentów rynku naraz oraz nadmiernej ekscytacji buzz wordami. Za to z dużą uważnością na to, czego potrzebują szefowie średnich polskich firm technologicznych, aby być na czasie, a także robić upgrade w obszarach, które dotyczą konkurencyjności ich firm w szybko zmieniającym się świecie.
Roman Jędrkowiak

Według Romana Jędrkowiaka upgrade to słowo klucz m.in. w zarządzaniu ludźmi, w pozyskiwaniu talentów czy ekspansji międzynarodowej. Jak twierdzi, brakowało tak sformatowanego wydarzenia na polskim rynku.

Upgrade biznesu i wymiana wysokojakościowej wiedzy

Z kolei według Tomasza Mutera, wiceprezesa Droids On Roids SA, Członka Zarządu ITCORNER, członkostwo w stowarzyszeniu umożliwia dzielenie się wiedzą na poziomie C-Level.

To miejsce, gdzie możemy uczyć się od siebie nawzajem, dzielić doświadczeniami i nieszablonowo spędzać czas. ITCORNER organizuje szereg warsztatów, szkoleń i wyjazdów, które pomagają nam poradzić sobie z bieżącymi wyzwaniami, co z kolei przyczynia się do dynamiczniejszego rozwoju naszych firm. Rozwijanie relacji z członkami daje możliwości rozwoju nie tylko w biznesie. Poznajemy siebie nawzajem, dzielimy się swoimi pasjami i po prostu lubimy spędzać ze sobą czas.
Tomasz Muter

Z kolei Karolina Charewicz-Jakubowska, PhD, Dyrektor Zarządzająca i Członek Zarządu ITCORNER uważa, że UPGRADE’23 to wydarzenie oddające istotę tej organizacji.

Stawiamy na wymianę wysokojakościowej wiedzy, tworzenie dobrego środowiska do rozwoju ludzi i biznesu. Chcemy rozmawiać otwarcie i bez makeupu o wyzwaniach teraźniejszości i przyszłości. To ma być upgrade również formuły konferencji - stawiamy na mocne, dobrze przemyślane i poprowadzone panele. Chcemy dostarczać materiału do przemyśleń i inspiracji, pokazywać różne punkty widzenia i zadawać odważne pytania.
Karolina Charewicz-Jakubowska

Organizatorem UPGRADE'23 jest ITCORNER - ogólnopolski klaster firm technologicznych, skupiający właścicieli firm z wyłącznym kapitałem polskim, który na co dzień tworzy unikatowe środowisko współpracy, inspiracji i rozwoju dla przedsiębiorców i kadry managerskiej C-Level. Łączy przedsiębiorców, którzy aktywnie współtworzą i rozwijają klaster - to jedyna tego typu organizacja w Polsce, której silnym wyróżnikiem jest „member driven”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl