4. Tech Generation, czyli o tym, co innowacyjne na konferencji Made in Wroclaw już 17 października
Zeszłoroczna edycja Made in Wroclaw cieszyła się dużym powodzeniu. Na zdjęciu zwiedzający wystawę EXPO Tomasz Hołod

Co nakręca wrocławski biznes? Kto chce tego się dowiedzieć, powinien kupić bilet, by posłuchać prelekcji i dyskusji panelowych. Ale obejrzeć wystawę EXPO można już bezpłatnie. Oficjalna część siódmej edycji konferencji Made in Wroclaw we wtorek 17 października zacznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 16.

W tym roku konferencja Made in Wroclaw odbędzie się pod hasłem Tech Generation. – Nie tylko będziemy pokazywać produkty, usługi i innowacje z Wrocławia, ale też rozmawiać o biznesach. O tym, jak dobrze się rozwijają, ale też o tym, jak mogą rozwijać się jeszcze lepiej w przyszłości w aglomeracji wrocławskiej – zapowiada Paulina Muszyńska z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, organizującej wydarzenie.

Program konferencji składa się z trzech bloków tematycznych:

• TECH GENERATION – o oprogramowaniu, sztucznej inteligencji (AI), start-upach i funduszach VC;
  • TAKING IT TO THE NEXT LEVEL – o amerykańskich inwestycjach w regionie i klimacie inwestycyjnym;
  • TRANSFORMING THE WORLD WE KNOW – o zrównoważonym rozwoju i elektromobilności.

Prelegenci i paneliści skupią się na najważniejszych trendach inwestycyjnych i technologiach, które mogą napędzać wzrost regionu, takich jak software, AI, mikrochipy, elektronika i elektromobilność. Na scenie pojawią się najwybitniejsi przedstawiciele polskiego biznesu i największych zagranicznych inwestorów.

Będą to czołowi innowatorzy i menedżerowie najwyższego szczebla z firm, takich jak: Google, 3M, EY, McKinsey, SDZLEGAL Schindhelm, InPost, AI Lab, Mercedes-Benz Manufacturing Poland, BRAND24, Spyrosoft.

Zajrzyj na EXPO

Równolegle do konferencji, we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1 we wtorek 17.10 w godz. 9-16 będzie czynna wystawa EXPO, w trakcie której będzie można sprawdzić, jakie innowacje są przyszłością Wrocławia. Będzie to okazja do poznania wrocławskich produktów i historii wrocławskich firm, które działają dynamicznie na rynkach krajowych i międzynarodowych. Wstęp wolny na EXPO.

Szansa dla start-upów

W ramach Made in Wroclaw 2023 odbędzie się również konkurs dla start-upów. Będzie on okazją do łączenia start-upów z korporacjami, uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu z rynku krajowego i międzynarodowego. Do zdobycia są nowe, perspektywiczne kontakty biznesowe i nagroda finansowa ufundowana przez Wrocławską Radę Przedsiębiorczości.Startupowcy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą zarejestrować się na made-in-wroclaw.pl/techgala, podając dane swojego start-upu i opisując jego działalność. Konieczne jest również załączenie pitch decku, na podstawie którego wybranych zostanie 7 start-upów, które zaprezentują się 17.10 podczas finału konkursu – na pokazanie swojej działalności będą miały 3 minuty.

Finał konkursu odbędzie się na Business Gala & Tech Contest – uroczystej gali zwieńczającej konferencję Made in Wroclaw, w której weźmie udział 200 osób, m.in. inwestorzy, przedstawiciele start-upów, samorządów, uczelni wyższych i środowiska biznesowego.

Chcesz kupić bilet na konferencję MADE IN WROCLAW? Kliknij TUTAJ