wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Ultra Mini Biedronka powstała we Wrocławiu. Dziś otwarcie. To pierwszy taki sklep w naszym mieście [PROMOCJE]

Sieć sklepów Biedronka przyzwyczaiła nas do marketów z wielkimi parkingami. A tu zaskoczenie. We Wrocławiu, przy ul. Dmowskiego 7, otworzyła się dzisiaj (15 września) Biedronka w skali mini. Ma tylko 250 metrów kwadratowych powierzchni i… pięć miejsc parkingowych. Zobaczcie!

Reklama

– Format Ultra Mini to uzupełnienie oferty sieci Biedronka o nieco mniejsze placówki skierowane do klientów, którzy cenią sobie możliwość dokonania wygodnych i szybkich zakupów swoich ulubionych produktów – mówi Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny m.in. za sklep przy ul. Dmowskiego 7 we Wrocławiu.

Maleńka Biedronka przy ul. Dmowskiego 7  pierwszy taki sklep we Wrocławiu 

Sieć Biedronka posiada w całej Polsce już ponad sto placówek tego typu. Sklep przy Dmowskiego jest pierwszym we Wrocławiu.

W nowym sklepie do dyspozycji klientów zostaną oddane są cztery kasy samoobsługowe oraz dwie kasy tradycyjne. Sala sprzedaży nowego sklepu sieci Biedronka wynosi 250 m2.

Dzięki zastosowaniu pionowych lodówek obiekt zyskał więcej przestrzeni, co pozwala na zaoferowanie klientom ok. 2 tys. różnego rodzaju produktów. Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z parkingu, który pomieści pięć pojazdów, w tym jedno miejsce dla osób z niepełnosprawnościami
Marcin Kajser

Wielkie promocje na wielkie otwarcie maleńkiej Biedronki. Zobacz!

Z okazji otwarcia na klientów czekają atrakcyjne promocje m.in. papier toaletowy Queen, osiem rolek, w cenie 8,99 zł czy świeży filet z piersi kurczaka marki Kraina Mięs w cenie 24,90 zł/kg. Oprócz tego, przy zakupie za min. 49 zł z kartą Moja Biedronka, klient będzie mógł odebrać książkę kucharską „Czas na…” za 1 grosz”.

Placówka sieci Biedronka przy Dmowskiego 7 jest dostępna dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. W niedziele handlowe zakupy będzie można zrobić od 9 do 20.

Zobacz również

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl