wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. N-Park na Maślicach we Wrocławiu będzie rozbudowany. Urośnie niemal dwukrotnie. Oto szczegóły
N-Park na Maślicach będzie rozbudowany materiały prasowe inwestora
N-Park na Maślicach będzie rozbudowany

Uwaga fani zakupów w osiedlowych sklepach i małych galeriach handlowych. Na przełomie 2023/2024 roku N-Park na wrocławskich Maślicach przejdzie gruntowne zmiany. Napollo, właściciel obiektu, zakupił grunt graniczący z dotychczasową działką, dzięki czemu park handlowy zwiększy swoją powierzchnię aż do niemal 12 000 m². To dobra wiadomość dla mieszkańców Maślic, Stabłowic i Pracz Odrzańskich, którzy lubią robić zakupy blisko domu.

Reklama

N-Park przy ul. Maślickiej, który powstał w sierpniu 2019 roku obecnie zajmuje powierzchnię ok. 5300 m². Ale to się zmieni.

Na jego nową wersję złożą się trzy elementy – rozbudowany o 1000 m² aktualnie istniejący budynek oraz dodatkowe dwa budynki o łącznej powierzchni ok. 5400 m². Swoją powierzchnię zwiększy również parking dla klientów zmotoryzowanych.

 – Finalizację rozbudowy N-Parku przy ulicy Maślickiej planujemy na przełom 2023 i 2024 roku - komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie Napollo. – Już teraz mogę powiedzieć, że zainteresowanie wynajmem lokali jest bardzo duże: dziś znamy już prawie wszystkich najemców powiększonego parku handlowego. Dodatkowo planujemy przestrzeń na wynajem na piętrze: prowadzimy rozmowy z usługodawcami medycznymi czy najemcami przestrzeni biurowych – dodaje.

Na razie inwestor nie zdradza, jakie nowe sklepy pojawią się w rozbudowanym N-Parku na Maślicach.

- Lokale, które poszerzą ofertę handlową i usługową N-Parku będą doskonałym uzupełnieniem dla już istniejących tam sklepów, takich jak m.in. dyskont spożywczy Stokrotka, ale też Rossmann, Media Expert, Empik, KiK, Action, KFC, Fitness Academy, Domino’s Pizza, Dedal Travel czy Kiosk Finansowy – dodaje jedynie inwestor.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl