wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Pierwszy Primark we Wrocławiu będzie w Magnolii. Międzynarodowa marka w dużych promocjach. Zobacz, kiedy otwarcie

Jarek Ratajczak,
Primark powstanie w Magnolia Park Wrocław, zdjęcie ilustracyjne Primark
Primark powstanie w Magnolia Park Wrocław, zdjęcie ilustracyjne

Popularna na świecie sieć handlowa Primark wprowadza się do Wrocławia. W największej na Dolnym Śląsku galerii handlowej Magnolia Park będzie pierwszy we Wrocławiu sklep Primark. Zobacz, co będzie można tam kupić i kiedy planowane jest otwarcie nowego salonu irlandzkiej sieci Primark

Reklama

Primark Wrocław – międzynarodowa marka 

Primark, to znana i popularna sieć handlowa na świecie. Pierwszy salon Primark we Wrocławiu powstanie w największej na Dolnym Śląsku galerii handlowej Magnolia Park. Primark cieszy się duża popularnością, bo klienci mogą tam kupić międzynarodową markę w dużych promocjach. W swojej ofercie Primark ma odzież, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego.

Primark w galerii handlowej Magnolia. Zobacz, kiedy otwarcie

Primark, pierwszy swój sklep we Wrocławiu otworzy w galerii handlowej Magnolia, przy ul. Legnickiej. Jeszcze w styczniu br. firma poinformowała, że otwarcie Primark w Magnolii Park będzie pod koniec 2023 r. Primark w Magnolii będzie miał dwupoziomowy salon, a wejście do niego będzie od strony ul. Legnickiej.

W Polsce pierwszy Primark otwarto w sierpniu 2020 r. w warszawskiej Galerii Młociny, drugi na początku maja 2021 r. w poznańskiej galerii Posnania. Kolejne sklepy Primark planowane są w Krakowie, Katowicach i Łodzi.

Primark irlandzka sieć z Dublina podbija świat

Primark wymyślił w 1969 roku Irlandczyk Arthur Ryan. Początkowo firma działała pod nazwą Penneys i był to jeden sklep w Dublinie. Ryan otwierając swój sklep chciał zaoferować Irlandczykom odzieży w przystępnych cenach. I ta idea jest niezmienna do dziś, inna jest tylko skala działalności.

– Dziś jesteśmy międzynarodowym detalistą odzieżowym zatrudniającym ponad 65 000 pracowników w 14 krajach, ale nadal opieramy się na tych samych fundamentach: jakość w przystępnych cenach na co dzień, dla każdego. W Primark każdy znajdzie coś dla siebie – od doskonałej jakości niezbędników po wyjątkowe, stylowe propozycje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, a także kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego i akcesoria – informuje Primark.

Primark jest popularny w całej Wielkiej Brytanii, Europie (Irlandia, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Francja, Włochy, Słowenia i Czechy) oraz w Stanach Zjednoczonych. Na świecie mają ponad 400 sklepów. Wciąż otwierane są nowe salony Primark – do końca 2026 roku ma ich być 530.

Primark to kolejna nowość w Magnolia Park

W lipcu br. informowaliśmy, że w największej na Dolnym Śląsku galerii handlowej Magnolia Park został otwarty sklep HalfPrice (HalfPrice nazywany jest TKMaxxem po polsku). Salon oferuje m.in. luksusowe marki w atrakcyjnych cenach i codzienne nowe dostawy ubrań, obuwia, a także akcesoriów do domu. Modne ubrania i dodatki ponad tysiąca światowych marek obniżone są tam nawet do 80 proc.

Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii. Czynne także w soboty

Mieszkańcy Wrocławia mogą przy okazji zakupów w Magnolii załatwić wiele spraw urzędowych w nowoczesnym Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego. Co można załatwić w COM Magnolia:

Galeria handlowa Magnolia Park Wrocław – sklepy, hipermarkety, popularne marki, kino

Galeria handlowa Magnolia jest największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji prawie 3 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Galeria handlowa Magnolia Park: lokalizacja i dojazd

Magnolia Park, ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław. Dojazd (przystanek Niedźwiedzia) liniami:

Magnolia: godziny otwarcia i niedziele handlowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl