wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowa restauracja KFC w dużej galerii handlowej N-Park Wrocław Łany. Wkrótce otwarcie

Ruszyły prace przy budowie KFC w N-Parku, w podwrocławskich Łanach. To duża galeria handlowa z popularnymi markami i sklepami tuż koło Wrocławia. Z planowanych nowości będą tam: sklep odzieżowy NKD, stacja paliw Lotos i myjnia samoobsługowa Redconst. Kiedy otwarcia kolejnych punktów?

Reklama

Galeria handlowa N-Park Wrocław Łany sklepy, stacja benzynowa, myjnia samochodowa

Duża galeria handlowa N-Park Wrocław Łany będzie miała KFC. Prace budowlane już ruszyły. Nowa restauracja KFC powita swoich klientów przy ul. Parkowej 3 w Łanach jeszcze w tym roku.

Prócz Restauracji KFC w kolejnym etapie rozbudowy dużej galerii handlowej N-Parku planowane są: sklep odzieżowy NKD, stacja paliw Lotos i myjnia samoobsługowa Redconst.

Sklepy w centrum handlowym N-Park Łany

Galeria handlowa N-Park w Łanach jest otwarta od 12 maja 2022 r. Klienci znajdą tam sklepy popularnych marek z różnorodną ofertą: Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok & Spice.

Centrum handlowe Wrocław N-Park Łany: godziny otwarcia, dojazd

Regularne godziny działalności sklepów w N-Parku to: poniedziałek - sobota: 9:00-21:00, w niedziele handlowe: 10:00-20:00, Biedronka w regularnych godzinach jest czynna: poniedziałek - sobota: 6:00-22.00, a w niedziele handlowe 9:00-20:00.

Klientom niezmotoryzowanym dojazd do parku handlowego umożliwia autobus komunikacji wewnątrzgminnej – linia Z 2.  Rozkład opracowała gmina Czernica w godzinach porannych i popołudniowych, z myślą o wygodzie klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku znajduje się oznakowany przystanek tej linii. Klientom zmotoryzowanym park handlowy proponuje 150 darmowych miejsc parkingowych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl