wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Centrum handlowe przy Wojanowskiej na Stabłowicach wkrótce przyjmie pierwszych klientów. Duże promocje na otwarciu
Na zdjęciu droga i budynek nowego centrum handlowego u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej na Stabłowicach we Wrocławiu fot. Jarek Ratajczak
Na zdjęciu droga i budynek nowego centrum handlowego u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej na Stabłowicach we Wrocławiu

Budowa nowego centrum handlowo-usługowego przy ul. Wojanowskiej na Stabłowicach trwała rok. Zbliża się otwarcie centrum a w ofercie sklepy handlowe i lokale usługowe, których nie ma w okolicy. Pierwsi klienci mogą liczyć na duże promocje i atrakcyjne zniżki. Zobacz, co tam będzie.

Reklama

Przy skrzyżowaniu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej Stabłowicach otwierają centrum handlowo-usługowe

Trwają ostatnie prace porządkowe wokół nowego centrum handlowo-usługowego u zbiegu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej na Stabłowicach. Lokalne centrum handlowe wybudowano między sklepem Lidl a placem zabaw – przy ul. Wojanowskiej, które powstało w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego z boiskiem i przyrządami do ćwiczeń.

Inwestor nie planuje jednego wielkiego otwarcia centrum handlowo-usługowego przy ul. Wojanowskiej. Wiadomo, że drogeria Rossmann ma być otwarta w najbliższych dniach, a klienci mogą spodziewać się, że kupią artykuły w promocji i ze zniżką.

Drogerię Rossmann uruchomimy w drugiej połowie października
Jakub Jankowski, starszy specjalista ds. Public Relations w Rossmann.

Centrum handlowo-usługowe przy ul. Wojanowskiej na Stabłowicach: sklepy, lokale usługowe

W jednopiętrowym pawilonie będą sklepy i lokale usługowe. Na parterze widać już szyld drogerii Rossman oraz sklepu monopolowego Duży Ben. W nowym centrum handlowo-usługowym przy ul. Wojanowskiej będą także: piekarnia, gabinet kosmetyczny oraz sklepy m.in. ze zdrową żywnością.

W budynku będzie również sala zabaw dla dzieci, która jeszcze przed otwarciem cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Początkowo inwestor planował tu gabinety lekarskie, ale z tych planów na razie nic nie wyszło. Na zewnątrz będzie paczkomat InPostu i parking dla klientów centrum.

Ulica Arbuzowa na Stabłowicach będzie remontowana

Tuż obok nowego centrum handlowo-usługowego na Stabłowicach miasto planuje naprawić ulicę. Chodzi o fragment ul. Arbuzowej, której nawierzchnia jest z koleinami.

Naprawa drogi przy centrum handlowo-usługowym przy skrzyżowaniu ulic Wojanowskiej i Arbuzowej, na wrocławskich Stabłowicach, planowana jest w przyszłym roku. Prace remontowe rozpoczną się najprawdopodobniej z początkiem nowego roku. W tym roku nie posiadamy już wystarczających środków budżetowych, ale też przyjęto, że nawierzchnia drogi powinna zostać naprawiona już po otwarciu nowego centrum, aby nie doszło do ponownych uszkodzeń w wyniku toczących się prac budowlanych
Klaudia Piątek, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.

Na mapie poniżej zaznaczone jest skrzyżowanie ul. Wojanowskiej i Arbuzowej na Stabłowicach, tuż obok będzie nowe centrum handlowe:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl