Pan Soczewka rusza w podróż

Tonące w słońcu lasy tropikalne, dno głębokiego oceanu, a nawet pełną pyłów powierzchnię Księżyca odwiedzą najmłodsi podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego, które w najbliższą niedzielę odbędzie się w Parku Handlowym Auchan Bielany. Wszystko dzięki postaci Pana Soczewki – filmowca i niestrudzonego podróżnika.  

  • „Przygody Pana Soczewki”

    „Przygody Pana Soczewki”

  • „Przygody Pana Soczewki”

    „Przygody Pana Soczewki”


W świat przygód i niezapomnianych przeżyć młodych widzów wprowadzi wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. Jako bohaterowie przedstawienia, widzowie wraz z Panem Soczewką odwiedzą takie miejsca, jak dno oceanu, Księżyc czy tropikalne lasy. Dzięki teatralnej wyprawie przekonają się, jak ważne są odwaga, mądrość oraz chęć realizowania najskrytszych marzeń. W programie spektaklu znajdą się również porywające do tańca piosenki oraz konkursy dla uczestników. 

„Przygody Pana Soczewki” do zobaczenia w PH Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6, w niedzielę, 19 października, trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00.

mw/mat. prasowe

Zgłoś uwagę