Ostatnia pula biletów na ME 2016

W poniedziałek, 14 grudnia, rozpoczęła się kolejna faza dystrybucji biletów na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016, które w styczniu przyszłego roku odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz Wrocławiu. 


Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania wszystkich spotkań tego samego dnia. Ceny na mecze Polaków zaczynają się od 99 zł.
– W ostatnich tygodniach sporo czasu poświęciliśmy temu, aby na Boże Narodzenie zrobić niespodziankę polskim kibicom, aby pod choinkę mogli sprawić sobie lub swoim najbliższym prezent w postaci biletów na mecze Polaków na EURO 2016. Cieszymy się, że kolejne wejściówki trafią do rąk fanów naszej reprezentacji – powiedział Wiceprezes ZPRP ds. EURO 2016 Marcin Herra.
Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem portalu ebilet.pl, który jest jedynym Oficjalnym Partnerem Biletowym ME 2016. Każda osoba może nabyć maksymalnie 6 sztuk.
– Przygotowaliśmy również świąteczną promocję dla tych z Państwa, którzy chcieliby oglądać mecze Reprezentacji Polski z najbardziej ekskluzywnych miejsc. Hospitality Club to jedyna szansa, aby zagwarantować sobie najlepsze miejsca, w samym sercu sportowych emocji. Pakiety to doskonały produkt dla przedsiębiorców, którzy chcą sprawić świąteczne prezenty swoim kontrahentom, klientom czy pracowników. Promocja rusza 14 grudnia i przy zakupie trzech pakietów, czwarty  jest gratis – dodaje Herra.
Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Weźmie w nich udział 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy:
Grupa A (Kraków) – Polska, Francja, Serbia i Macedonia
Grupa B (Katowice) – Chorwacja, Islandia, Białoruś i Norwegia
Grupa C (Wrocław) – Niemcy, Hiszpania, Szwecja i Słowenia
Grupa D (Gdańsk) – Dania, Węgry, Rosja i Czarnogóra

Reprezentacja Polski w fazie wstępnej będzie rywalizować w grupie A i swoje mecze rozegra w dniach 15 (z Serbią), 17 (z Macedonią) i 19 stycznia (z Francją) w Krakowie. Do dalszej fazy rywalizacji zakwalifikują się po trzy najlepsze zespoły z każdej z grup. W przypadku awansu Polacy swoje mecze będą rozgrywali również w Krakowie. Mecze półfinałowe, spotkanie o 3 miejsce oraz finał także odbędą się pod Wawelem. Pełny harmonogram gier dostępny jest na oficjalnej stronie mistrzostw pol2016.ehf-euro.com.

Zgłoś uwagę