Mecz Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa odwołany

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na piątkowy wieczór mecz Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa. W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy zostały odwołane.

  • fot. Krystyna Pączkowska (www.slaskwroclaw.pl)

    fot. Krystyna Pączkowska (www.slaskwroclaw.pl)


– W ciągu ostatniej doby przeprowadziliśmy szereg konsultacji ze Związkiem oraz z innymi ligami, które również podjęły decyzje o przełożeniu meczów. Zasięgnęliśmy także opinii organów administracji państwowej oraz władz sanitarnych. Prawdopodobną datę wznowienia rozgrywek ustalimy w zależności od aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem lub decyzji UEFA, dotyczących zmiany terminów poszczególnych rozgrywek międzynarodowych – tłumaczy Marcin Animucki, prezes Ekstraklasy SA.

Ekstraklasa nie zagra w marcu

Oznacza to, że piątkowe spotkanie Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa się nie odbędzie. Wrocławianie nie zagrają także w Gdyni z Arką (planowo 22 marca) – rozgrywki PKO BP Ekstraklasy zostały zawieszone do końca marca. Ustalenie daty wznowienia rozgrywek nastąpi w przyszłym tygodniu.Zgłoś uwagę