wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

9°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Targi Bakalie Wrocław w sobotę w NOT. Zobaczcie, co można kupić. Będą kosmetyki, biżuteria, ubrania [ZDJĘCIA]

Ponad 30 wystawców i pierwsza po pandemii wrocławska edycja Targów Bakalie, którym wspólnie szefują Marianna Grzywaczewska i Aleksandra Hamkało. W sobotę 17 grudnia kupimy na nich m.in. ciekawe designerskie ubrania, oryginalną biżuterię, dodatki. Wstęp na Targi Bakalie do NOT jest bezpłatny. Warto zajrzeć od 11.00 do 19.00.

Reklama

Targi Bakalie – edycja świąteczna (17.12, godz.11.00-19.00)

Targi Bakalie znają doskonale bywalcy tego typu wydarzeń we Wrocławiu i w Gdańsku. We Wrocławiu Bakalie odbywały się dotychczas głównie w zimie. Raz odbyła się również edycja letnia, być może zostanie ona powtórzona w 2023 roku. Na razie organizatorki chcą się przekonać, jak uda się grudniowa odsłona targów, zwłaszcza, że jest pierwszą po niełatwym dla branży targowej okresie pandemii.  

Aleksandra Hamkało pomysłodawczynią wrocławskich Bakalii

Wrocławska edycja Targów Bakalie to spełnienie marzeń Aleksandry Hamkało, aktorki i aktywistki (była m.in. ambasadorką Roku Dobrych Relacji) i wynikała z tęsknoty za rodzinnym miastem, do którego artystka teraz rzadziej ma szansę zaglądać. Marianna Grzywaczewska zapewniła konieczne know how, zaś Aleksandra Hamkało dodała swoje wrocławskie kontakty.

Aktorka zaznacza, że Targi Bakalie nie były planowane jako cykliczna impreza, ale wydarzenie, które ma przede wszystkim sprawiać przyjemność. Idealnie w potrzeby wpisuje się wnętrze gmachu NOT przy Piłsudskiego, bo jak twierdzi organizatorka, jest piękne, przytulne i dokładnie takiej wielkości, jaka była potrzebna.

Wyjątkowe prezenty na święta do kupienia w NOT

Na stoiskach ponad 30 wystawców kupimy potencjalne prezenty świąteczne, ale można też po prostu zrobić prezent samemu sobie. Okazji nie zabraknie, bo warto zainteresować się biżuterią, ubraniami, dodatkami (jak apaszki), świecami zapachowymi, kosmetykami.  

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl