wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Na zdjęciu samolot lecący do jednego z ciepłych kierunków oferowanych z wrocławskiego lotniska fot. Kamil Czajka/Port Lotniczy Wrocław
Na zdjęciu samolot lecący do jednego z ciepłych kierunków oferowanych z wrocławskiego lotniska

Jesienna aura coraz mocniej daje się we znaki mieszkańcom Wrocławia. Deszcz, wiatr i zachmurzenie to jednak doskonały pretekst, aby wybrać się na krótkie wakacje last minute! Oferta wrocławskiego lotniska obfituje w szybkie i tanie połączenia, dzięki którym w ciągu kilku godzin możemy dotrzeć nawet na gorącą plażę! Sprawdźcie, dokąd warto polecieć z Wrocławia na przełomie września i października!

Reklama

Wrocławskie lotnisko oferuje wiele ciepłych kierunków

Split, Dubrownik, Kreta, Lanzarote, Malaga, Neapol, Palermo, Alicante czy Ateny – bardzo szeroka oferta połączeń z wrocławskiego lotniska umożliwia wybranie się na tani, szybki i... gorący urlop na przełomie września i października. Wakacje wcale nie muszą kończyć się z ostatnim dniem sierpnia.

Sprawdźcie w naszej galerii TOP 6 najciekawszych kierunków na krótki urlop wczesną jesienią! 

Wakacje last minute z Wrocławia. Ceny są znacznie niższe poza sezonem

Rozpoczynając poszukiwania upragnionego połączenia lotniczego, warto pamiętać o tym, że zazwyczaj im wcześniej kupimy bilet, tym niższa może okazać się jego cena. Trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że ceny nierzadko zmieniają się z dnia na dzień, a na najbardziej spektakularne okazje poluje całe mnóstwo miłośników spontanicznych podróży. Co istotne, tanie loty łatwiej odnaleźć poza sezonem, czyli zimą.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl