Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem

Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem

Niektórzy nazywają Wrocław „Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp, a mieszkańcy przez wieki zbudowali na rzece ponad 100 mostów.

Organizatorzy zapraszają na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów. Przejdziemy przez najbardziej malownicze zakątki miasta, będziemy także świadkami niezwykłego wydarzenia – rytuału zapalania starych ulicznych lamp, który nie zmienił się od setek lat. Zanurz się z nami w bajkową atmosferę wieczornego Wrocławia i posłuchaj historii o tym jak natura przez wieki kształtowała miasto i jego losy.

Dowiedz się o największej powodzi w jego historii, która miała miejsce zaledwie dwie dekady temu. Podziwiaj z nami odwagę wrocławian, którzy stanęli w obronie miasta i dzięki temu nauczyli się je kochać, wielu po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej. 

Wycieczki możecie zarezerwować tutaj:  +48 513 875 814.  

Start przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku Głównym. Rezerwacja jest obowiązkowa.

Ustalono limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours” – to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę.

Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina.

Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. 

Lokalizacja

Pomnik Aleksandra Fredry na Rynku

Rynek,  Wrocław

Komentarze