Atrakcje na terenach wokół Hali Stulecia

Atrakcje na terenach wokół Hali Stulecia

Kompleks Hali Stulecia i jego malownicze okolice przyciąga coraz więcej spacerowiczów oferując wrocławianom i turystom wiele możliwości ciekawego spędzania czasu.

Na Placu pod Iglicą na odwiedzających kompleks Hali Stulecia czeka Strefa Gastro.

Od czwartku do niedzieli (w godzinach 12:00-21:00) otwarte są foodtrucki, w tym: Souvlaki Greek Truck (dania kuchni greckiej), Pasibus (burgery), Tarczyński (hot-dogi Meatlovers) i PANCZO (kuchnia meksykańska). Stylowe pojazdy Piaggio Ape to nasze własne, mobilne punkty kawowe. Pyszną, aromatyczną kawę parzymy na ziarnach dostarczanych przez Etno Cafe. Jeden z mobilnych punktów kawowych czeka na gości przez cały tydzień.

Od strony Pergoli zapraszamy z kolei do dwóch punktów gastronomicznych, gdzie można zjeść i na słodko (ciasta własnego wypieku), i na słono (kanapki, sałatki, dania z grilla). Przy Pergoli codziennie dostępne są również jedne z ulubionych lodów wrocławian – rzemieślniczy Krasnolód.

W słoneczne dni do szalonej zabawy na dmuchańcach zaprasza FunPark przy Hali Stulecia. Ten plac zabaw to nie tylko świetne miejsce dla pełnych energii dzieciaków, ale również wypożyczalnia gokartów na pedały, które pozwalają na zwiedzenie okolicy w nietypowy sposób. Więcej informacji znajduje się na stronie FunParku.

  • Zgodnie z wytycznymi we wszystkich punktach gastronomicznych i innych atrakcjach przestrzegany jest szczególny reżim sanitarny dla zapewnienia bezpieczeństwa zarówno gościom, jak i pracownikom.
  • Fontanna multimedialna, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami, nie została jeszcze uruchomiona.

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze