PKO BP Ekstraklasa: WKS Śląsk Wrocław vs. Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa: WKS Śląsk Wrocław vs. Zagłębie Lubin

W 9. kolejce PKO BP Ekstraklasy na Stadionie Wrocław dojdzie do derbów Dolnego Śląska. Początek rywalizacji pomiędzy WKS Śląskiem a Zagłębiem Lubin w sobotę, 21 września o godzinie 20.00.

Trzeci w tabeli Śląsk podejmie dwunaste Zagłębie. Lubinianie przed tygodniem przełamali zła passę i po trzech porażkach z rzędu pokonali 5:0 Wisłę Płock. W ośmiu kolejkach Zagłębie zgromadziło jednak tylko osiem punktów.

Dokładnie dwa razy więcej zgromadzili (niepokonani do tej pory) piłkarze Vitezslava Lavicki, którzy jednak od połowy sierpnia nie wygrali meczu w lidze. Ostatnie trzy spotkania (z Lechią Gdańsk, Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze) zakończyły się remisami. Po ostatnim meczu wrocławianie opuścili pozycję lidera - wyprzedziła ich Pogoń Szczecin oraz - pomimo tej samej liczby punktów - Cracovia.

Która z drużyn okaże się lepsza w derbowym pojedynku? Czy Zagłębie potwierdzi, że kryzys ma już za sobą? Czy Śląsk przełamie serię spotkań bez zwycięstwa? Odpowiedzi na te pytania poznamy w sobotni wieczór.

Jak kupić bilety na mecz?

Bilety dostępne do zakupu przez internet oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Więcej informacji o biletach na stronie klubu w zakładce Cennik biletów.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze