Runmageddon 2019

Runmageddon 2019

Runmageddon Wrocław odbędzie się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice. Będzie to powrót do znanej i lubianej lokalizacji, ale zupełnie w innych stylu. Serce tegorocznego wydarzenie zlokalizowane będzie w innej niż dotychczas części partynickiego toru.

Linia startu, mety, strefa Kids oraz Miasteczko Kibica usytuowane będą w sąsiadujących obok siebie budynkach ujeżdżalni oraz w ich pobliżu. Uczestnicy pokonywać będą nie tylko przeszkody organizatora, ale także te używane do ujeżdżania koni.

Nowością podczas wrocławskiego Runmageddonu będzie nowa wersja przeszkody Oponeo. Konstrukcja z 1000 opon urozmaicona zostanie o tyrolkę czyli  sześciometrowy zjazd na linie.

Runmageddon Wrocław

  • zaplanowany jest na 13 i 14 kwietnia. Osoby, które chciałyby spróbować smaku ekstremalnej przygody mają do dyspozycji kilka formuł biegu zróżnicowanych ze względu na długość dystansu oraz liczbę przeszkód.
  • Osoby pełnoletnie oraz te po 16 roku życia (za osobistą zgodą rodzica)  będą mogły spróbować swoich sił w 3-kilometrowej formule Intro z 15 przeszkodami oraz w 6-kilometrowej z 30 utrudnieniami.
  • Najtrudniejszą formuła wrocławskiego wydarzenia będzie Classic czyli dystans 12 kilometrów najeżony 50 przeszkodami. 
  • Dzieci oraz młodzież będę mieli okazję pokonać im dedykowane trasy.
  • Mali, przyszli Runmageddończycy w wieku 4-11 lat staną przed wyzwaniem pokonania jednokilometrowego dystansu Kids z 10 przeszkodami.
  • Młodzież w wieku 12-15 lat będzie mogła sprawdzić siebie na dystansie 2 kilometrów najeżonych 15 przeszkodami w specjalnie dla nich dedykowanej formule Runmageddon Junior.

Do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu zapisać się można poprzez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-wroclaw-13-04-2019. C

eny pakietów startowych wynoszą od 39 złotych za Runmageddon Kids po 249 zł za formułę Classic.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wyścigi konne Wrocław - Tor Partynice

Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

Komentarze