WKS Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice

WKS Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice

W przedostatnim spotkaniu sezonu 2017/2018 piłkarze Śląska Wrocław podejmą na Stadionie Wrocław zespół Piasta Gliwice. Początek rywalizacji w sobotę, 12 maja o 15.30.

Dwa mecze, dwa remisy - tak w skrócie można podsumować dotychczasowe mecze w trwającej kampanii pomiędzy Śląskiem, a Piastem. Najpierw w sierpniu w Gliwicach padł remis 1:1, a następnie w połowie grudnia we Wrocławiu kibice mogli obejrzeć aż cztery gole i kolejny podział punktów. Teraz remis nie usatysfakcjonuje jednak żadnej z drużyn. Piast wciąż walczy o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie, natomiast piłkarze WKS-u chcą zakończyć rozgrywki na jak najlepszej pozycji w grupie spadkowej.

"Śląsk bez barier"

Sobotniemu spotkaniu będzie również towarzyszyło niezwykłe wydarzenie. W ramach dnia "Śląsk bez barier" klub wraz ze Stowarzyszeniem Klubu Kibiców Niepełnosprawnych oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu zamierza pobić nieoficjalny rekord świata niepełnosprawnych kibiców na meczu piłki nożnej.

Osoby niepełnosprawne oraz opiekunowie na sobotni mecz będą mogli wejść za darmo. Aby otrzymać bezpłatny bilet należy wysłać dane osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna (imię, nazwisko i PESEL) na adres: bilety@kkn.wroclaw.pl. W przypadku zbiorczych list należy dopisać krótką notkę o niepełnosprawności poszczególnych osób (np. wózek, wzrok itp.).

Dodatkowo organizacje, w których szeregach będzie min. 30 osób z niepełnosprawnością będą miały możliwość prezentacji swojego logo na telebimie podczas meczu.

– W tym roku będziemy obchodzić jubileusz dziesięciu lat współpracy ze Śląskiem Wrocław. Akcją „Śląsk bez barier” chcieliśmy podkreślić, że WKS zawsze wspierał osoby niepełnosprawne. Zapraszamy wszystkie szkoły, instytucje, organizacje pozarządowe. Cieszę się, że znów możemy zrobić coś niezwykłego – mówił Paweł Parus, prezes Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Jak kupić bilety na mecz?

Bilety dostępne do zakupu przez internet oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Więcej informacji o biletach na stronie klubu w zakładce Cennik biletów.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze