Filmowa noc saunowa we wrocławskim Aquaparku

Filmowa noc saunowa we wrocławskim aquaparku

23 lipca, w piątek, zapraszamy do Strefy Saunarium we wrocławskim aquaparku na kolejną Noc Saunową. Tym razem wprowadzimy naszych gości w klimat światowej sławy klasyków kina! Zakup wejściówki jest możliwy online oraz stacjonarnie w kasach biletowych w dniu wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają wszystkich wielbicieli saunowania na kolejną noc saunową, w trakcie której saunamistrzowie zaprezentują program ceremonii zapachowych inspirowany największymi hitami kina.

To rytuał prowadzony przez saunamistrzów w saunach fińskich, polegający na polewaniu rozgrzanych kamieni wodą z olejkami eterycznymi. Saunamistrz, poprzez wykonane za pomocą ręcznika, wachlarza lub innego rekwizytu ruchu, rozprowadza aromatyczną parę, która unosi się w całej saunie. Od artyzmu mistrza ceremonii zależy dobór aromatów, muzyka i choreografia, a nawet kostiumy!

Wszystkie ceremonie zapachowe zostaną poprowadzone w aurze największych hitów kinowych – nie zabraknie Jamesa Bonda, Matrixa, Piratów z Karaibów, Harry’ego Pottera czy Władcy Pierścieni. Taka też będzie oprawa i wystrój saunarium. Również menu będzie bankietowe.

Start od godziny 22.30! Na wydarzenie obowiązują dodatkowe bilety wstępu – 99 zł/1 os. | 189 zł/2 os.

Lokalizacja

Aquapark Wrocław

Borowska 99,  Wrocław

Komentarze